O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która rozpoczęła swoją działalność po wybudowaniu pierwszego domku na użytek własny, którego realizacja sprawiła nam ogromną przyjemność oraz cieszyła się uznaniem w gronie znajomych i rodziny.

Misją naszej firmy jest realizowanie projektów drewnianych domów modułowych na rynku krajowym oraz międzynarodowym zgodnie z najwyższymi standardami, przy wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, uwzględniając zasady ekologicznego budownictwa oraz nowoczesne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Nasza firma łączy naturalne materiały z najnowszą technologią i nowoczesnym designem.

Nasze rozwiązania

Dbamy o to, aby dostarczać jak najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania, które działają zgodnie z naturą 0 czerpią energię z odnawialnych źródeł. Rozwiązania te nie tylko są ekologiczne, ale też ekonomiczne. Nasze projekty zorientowane są przede wszystkim na zaspokajanie potrzeb klientów, minimalizację ich kosztów oraz zmniejszanie negatywnego wpływu na środowisko.

Ważnym czynnikiem napędzającym nas do pracy i działania jest pasja, z którą tworzona jest każda realizacja. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a wiązanie dobrych relacji z klientem jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu budujemy ich zaufanie, które napędza nas do pracy. Naszym celem jest tworzenie czegoś wyjątkowego, miejsc w których miło spędza się czas i chce się do nich wracać.

Zalety naszych domków

Krótszy czas budowy
Mobilność
Energooszczędność
Ekologiczny, odnawialny materiał

Wizja naszej firmy

Wizją naszej firmy jest tworzenie samowystarczalnych domów energooszczędnych, które bedą wykorzystywać odnawialne źródła energii oraz nowoczesne rozwiązania takie jak pozyskiwanie wody prosto z powietrza. Chcemy, aby nasze domy pozwalały na korzystanie z nich w każdym miejscu na świecie, bez martwienia się o podlącza wodno-kanalizacyjne i energetyczne. Dodatkowo ważnym dla nas aspektem jest zmniejszenie śladu węglowego oraz recykling wodny.

Znajdź naszą siedzibę

Informacje oraz kontakt

Lokalizacja
Głogów Małopolski, 36-060
Św. Maksymiliana Kolbego 26